Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. IT

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Jasło
Tarkett Polska Sp. z o. o. Oddział w Jaśle należy do międzynarodowej grupy zajmującej się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wykładzin oraz paneli podłogowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, stale zaangażowaną w proces zmierzający do maksymalnej satysfakcji Klienta.

Obecnie do naszego Oddziału w Jaśle produkującego panele i wykładziny z tworzyw sztucznych poszukujemy zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i zapotrzebowań użytkowników
  • Rejestrację zgłoszeń od użytkowników
  • Zamawianie, instalację, konfigurację sprzętu dla nowych pracowników, zarządzanie kontami użytkowników
  • Analizę, rejestrowanie oraz zgłaszenie incydentów i zapotrzebowań do wyższego poziomu wsparcia.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość Windows 2003-2012 Server
  • Umiejętność administrowania systemów operacyjnych Microsoft Windows (7, 8.1, 10) oraz aplikacji biurowych MS Office;
  • Znajomość zagadnień sieciowych: TCP/IP, Protokoły DHCP, DNS; VPN
  • Rozumienie działania sieci WAN, LAN, WLAN
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń peryferyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Gotowość do delegacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez: Aplikuj