Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. IT

NSK Bearings Polska S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia pierwszego poziomu dla systemów IT w ramach pracy helpdesk

  • Zapewnienie integralności danych oraz prawidłowego przepływu i rejestracji danych w systemach informatycznych wykorzystywanych w NSK

  • Wsparcie w implementacji zmian oprogramowania oraz zapewnienie wsparcia powdrożeniowego

  • Zrozumienie szczegółów funkcjonalnych i technicznych obsługiwanych systemów i interfejsów pomiędzy nimi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Informatyka lub pokrewny)

  • Bardzo dobrą znajomość SQL (mile widziane PL/SQL)

  • Doświadczenie w programowaniu JAVA

  • Wiedzę z zakresu systemów klasy ERP (mile widziane)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu i priorytetyzacji zadań

  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój

  • Premie

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Zabezpieczenie Emerytalne

  • Dopłata do Wakacji

  • Nowoczesne technologie

  • Dostawca topowych marek

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Dbałość o bezpieczeństwo

  • Stabilna firma

  • Międzynarodowe projekty

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia blisko 32 tys. osób w ponad 30 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

To praca dla Ciebie, jeśli szukasz stanowiska, na którym możesz rozwijać i udoskonalać posiadane umiejętności.