Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. IT

SALUMANUS sp. z o.o.

Walerego Sławka 8a

Podgórze Duchackie

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu IT w realizacji zadań,

  • Utrzymywanie wewnętrznego serwisu infrastruktury i sprzętu IT wraz z magazynem koniecznych części/urządzeń zamiennych,

  • Instalowanie i konfigurowanie komputerowych stanowisk, telefonów, drukarek, urządzeń peryferyjnych,

  • Wsparcie techniczne przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych,

  • Prowadzenie prac administracyjnych związanych z planowaniem rozwoju sieci telekomunikacyjnej w przedsiębiorstwie,

  • Przeprowadzanie wewnętrznych inwentaryzacji urządzeń IT oraz badanie stanu ich pracy,

  • Utrzymywanie aktualnych wersji oprogramowania na urządzeniach klienckich w sieci wewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej IT),

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy/instrukcji,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inna forma umowy,

  • Laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy,

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna i/lub karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie,

  • Pracę przy ciekawych projektach,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym opisującym szerzej dotychczasowe doświadczenie i planowaną ścieżkę rozwoju osobistego.

Salumanus Sp. z.o.o – polska firma teleinformatyczna z prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się produkcją, sprzedażą i doradztwem w zakresie sprzętu teleinformatycznego i rozwiązań transmisyjnych.

Przewiń do profilu firmy