Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

Experis

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja sprzętu komputerowego w systemie

  • Dbanie o aktualne informacje dot. sprzętu komputerowego (naprawy, doposażenia, wymiana)

  • Wykorzystanie narzędzi lub systemu ITAM do ciągłego monitorowania aktywów IT

  • Spisy oraz inwentaryzacje okresowe wszystkich aktywów IT

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie w ewidencji sprzętu lub pracy administracyjnej

  • Dobra znajomość obsługi programu MS Office, Windows, MS Excel (narzędzia do analizy dużych ilości danych, VB mile widziany)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (minimum B1)

  • Doświadczenie w branży IT min. 6 miesięcy (w tym kursy/ szkolenia/ praktyki)

  • Znajomość ServiceNow , oraz wiedza z zakresu obsługi sprzętu biurowego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia 4000 zł brutto

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa zlecenie oraz B2B również są możliwe)

  • Możliwość rozwoju w branży IT

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport

Experis

Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy