Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)O firmie

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

Pojezierska

Łódź

Business Support Solution SA
91-341 Łódź, Pojezierska 90A

Twoje codzienne zadania:

  • Rejestrowanie i obsługiwanie bieżących zgłoszeń i zapytań Klienta w systemie ITSM (w tym obsługiwanie Infolinii), instalowanie i konfigurowanie oprogramowania na stacjach roboczych oraz administrowanie kontami użytkowników
  • Samodzielne realizowanie zgłoszeń oraz rozdzielanie napływających zadań do innych pracowników IT
  • Wspomaganie użytkowników w prawidłowym korzystaniu z zasobów informatycznych (w tym systemów biznesowych) oraz zarządzanie sprzętem IT firmy i sprawowanie opieki nad systemami informatycznymi
  • Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi systemów informatycznych, przygotowywanie instrukcji
  • Zgłaszanie problemów do dostawców, monitorowanie terminowości zlecanych zadań, wyjaśnianie nieścisłości oraz zakupy informatyczne i prowadzenie ewidencji sprzętu

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości języka SQL pozwalającej na budowanie podstawowych zapytań
  • Znajomości podstawowych narzędzi O365 na poziomie użytkownika
  • Wiedzy z zakresu procesów ITIL, Active Directory, zagadnień sieciowych i sprzętowych
  • Nastawienia na współpracę oraz pomoc użytkownikom
  • Umiejętności analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów, komunikatywności oraz samodzielności

W zamian oferujemy:

  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Akcje prozdrowotne
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Ogłoszenie archiwalne