Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. IT

Rekeep PolskaO firmie

  • Traktorowa 126, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekeep Polska

Traktorowa 126

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

  • OpenOffice

Mile widziane

  • LAN/WAN

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracowników w codziennej pracy (pierwsza linia)

  • Naprawy sprzętu komputerowego: komputery, laptopy, drukarki

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystywanych w firmie aplikacji

  • Wsparcie pracowników administracyjnych i operacyjnych w zakresie używanych, w Grupie, aplikacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ew. studenci ostatniego roku)

  • Znajomość sprzętu komputerowego

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows

  • Znajomość pakietów biurowych MS Office, OpenOffice

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux

  • Zagadnień sieciowych LAN/WAN

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Telefon służbowy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Miłą atmosferę pracy

  • Szkolenia

Rekeep Polska (wcześniej GK Naprzód) jest częścią międzynarodowej grupy Rekeep SpA, firmy z 80-letnią tradycją na rynku włoskim. Jesteśmy wiodącą polską grupą świadczącą usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Liderem rynku z 20-sto letnią tradycją, zatrudniającym 10 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Sukces współpracy z naszymi klientami osiągamy dzięki ciągłemu rozwojowi, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i budowaniu partnerskich relacji. Nasi Klienci wyznają te same idee. Innowacyjne technologie pozwalają budować nam solidny biznes.

Posiadany potencjał organizacyjny, finansowy oraz szeroki zasięg działania, pozwala nam zaproponować rozwiązania przede wszystkim efektywne, odpowiadające najwyższym standardom i trendom.

Odkryj nową wizję przyszłości, zaangażowania i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy