Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. IT

CashDirector S.A

  • Rusałka 17, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rusałka 17

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • VOiP

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie techniczne użytkowników w obszarze rozwiązywania problemów sprzętowych, systemowych oraz aplikacji

  • administracja i konserwacja sprzętu komputerowego oraz sieciowego

  • administracja i zarządzanie systemem ERP

  • administracja i zarządzanie siecią WAN/LAN, domenami oraz obsługa serwerów

  • aktualizacja, tworzenie i utrzymywanie dokumentacji IT

  • współpraca z dostawcami sprzętu i usług IT

  • wdrażanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych pracę działu IT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows

  • dobra znajomość MS SQL, Active Directory oraz Office 365

  • dobra znajomość budowy i funkcjonowania sieci komputerowych

  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego

  • podstawowa znajomość z zakresu wirtualizacji i technologii VOiP

  • praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem IT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną współpracę z dokumentacją i systemami komputerowymi

  • umiejętność uczenia się i znajdowania innowacyjnych rozwiązań

  • umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień i programów księgowych (Enova, Płatnik, Optima, podpisy elektroniczne i itp.)

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, innowacyjnej firmie

  • elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • rzeczywiste rozliczanie czasu pracy w okresie miesięcznym

  • wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole

  • indywidualną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju

  • dogodny dojazd - biuro w centrum miasta

  • dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport, serwis socjalny dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Multisport

SuperKsięgowa (CashDirector S. A) we współpracy z mBankiem tworzy Ogólnopolską Sieć

Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), do której przystąpiło już ponad 1000 biur

rachunkowych. Tworzymy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające

kontrolować i prowadzić biznes naszym Klientom, takie jak autorski system mKsięgowość,

mOrganizer, Firmootwieracz.

Przewiń do profilu firmy