Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

Blachotrapez

  • Myślenice

    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymywania infrastruktury IT i diagnozowanie usterek w infrastrukturze IT,

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych (pierwsza linia wsparcia),

  • Rozwój istniejących oraz testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w systemach IT,

  • Weryfikacja poprawności danych na kartach towarowych,

  • Tworzenie nowych i modyfikacja istniejących technologii produkcji w systemie ERP,

  • Bieżąca weryfikacja poprawności wystawianych przez operatorów dokumentów w systemie ERP, WMS.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi systemu ERP (preferowany ERP XL) w obszarach sprzedaży, magazynu, produkcji,

  • Znajomość budowy sieci LAN,

  • Doświadczenie w programowaniu PHP, pisaniu w języku JavaScript,

  • Znajomość Excela w stopniu min. średnio-zaawansowanym,

  • Budowa sieci LAN,

  • Znajomość Office (Pakiet biurowy, Outlook, Sharepoint, itd.),

  • Samodzielność i skuteczne realizowanie działań,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szukania optymalnych rozwiązań,

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub szeroka wiedza w dziedzinie informatyki poparta doświadczeniem,

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wdrożenie do pracy pod okiem ekspertów,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świąteczne bony podarunkowe),

  • Pyszną kawę i herbatę,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Zakup kompletnych produktów Blachotrapez na konkurencyjnych warunkach,

  • Spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Kim jesteśmy?

Jesteśmy #KROPFamily zespołem ludzi z pasją. Dzięki swojej pracy tworzymy nowoczesny zakład produkcyjny KROP posiadający w swojej ofercie kompleksowe systemy rynnowe oraz podsufitkę dachową.

Wspólnie z liczbą ponad tysiąca różnorodnych osobowości tworzymy Grupę Blachotrapez - największego w Unii Europejskiej producenta i dostawcy kompletnych rozwiązań dla domu oraz jego otoczenia.

Dlaczego warto dołączyć do KROP Team?

Dla nas ważna jest satysfakcja z pracy naszych pracowników. Jest ona jednym z elementów odpowiedzialnej strategii naszej firmy. Nasze działania w tworzeniu świetnego miejsca pracy dla wszystkich zostały wyróżnione prestiżowym Certyfikatem przyznanym przez Instytut Great Place to Work® Polska. To nas zobowiązuje!

Tutaj masz przestrzeń na korzystanie ze swojej Kreatywności.

Tutaj masz szansę na Rozwój.

Tutaj liczy się Odpowiedzialność.

Tutaj kluczowe jest Partnerstwo.

Chcesz tworzyć z nami jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce? Dołącz do #KROPTeam.

Możesz w nim pełnić rolę: Młodszego Specjalisty ds. IT.

Przewiń do profilu firmy