Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w Lubawie

Młodszy Specjalista ds. IT/ OT

Ikea Industry Poland Sp. z o.o. oddział w LubawieO firmie

  • Borek 3, Lubawa
    Lubawa, warmińsko-mazurskie
  • Ważna 18 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Borek 3

Lubawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w rozwoju infrastruktury IT i OT (bieżące utrzymanie sieci i serwerów oraz zarządzanie urządzeniami peryferyjnymi: np. panele operatorskie, tablety)

  • zarządzanie systemami MES/MOM (systemami realizacji, monitorowania i raportowania produkcji: bieżące utrzymanie i wsparcie użytkowników)

  • zarządzanie platformą Wonderware (bieżące utrzymanie platformy oraz wsparcie użytkowników)

  • nadzór nad systemem raportowania danych produkcyjnych (MS SQL, Reporting Services: zarządzane dostępami, usuwanie awarii)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze IT w firmie produkcyjnej

  • minimum roczne doświadczenia w pracy z sieciami IT

  • bardzo dobra znajomość MS SQL

  • podstawowe doświadczenie w administracji serwerami Windows i podstawowa wiedza dotycząca Active Directory

  • podstawowa znajomość systemów ERP

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (preferowane B2)

  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji

  • otwartość na zmiany, chęć rozwoju

Mile widziane

  • znajomość podstaw protokołów OT: Modbus, Profibus, OPCUA, SIDirect

  • znajomość podstaw Wonderware System Platform

  • podstawowa znajomość systemów MOM/MES

To oferujemy

  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze IT/OT

  • udział w projekcie wdrożenia systemów klasy MES/MOM

  • prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • plan emerytalny, bogaty pakiet szkoleń i fundusz socjalny

  • dofinansowanie nauki (język angielski, szkoły średnie, wyższe)

  • zniżkę na zakupy w sklepach IKEA

  • płatną przerwę i posiłek, Imprezy pracownicze z nagrodami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Tak się u nas pracuje