Młodszy Specjalista ds. IT

Wittchen S.A.

Gdańska 60

Palmiry (pow. nowodworski)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i wsparcie użytkowników w zakresie problemów i potrzeb ze sprzętem i oprogramowaniem;

  • Obsługa systemów IT w formie wsparcia zdalnego i wizyt administracyjnych w centrali, magazynie i sklepach Wittchen;

  • Instalacja sprzętu komputerowego, oprogramowania, przygotowywanie stanowisk pracy;

  • Po przeszkoleniu administracja serwerami, sieciami i systemami.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie oprogramowaniem i sprzętem komputerowym;

  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows 10/11 i pakietu Microsoft Office;

  • Umiejętność drobnej naprawy sprzętu komputerowego np.: wymiana HDD, pamięci RAM, ekranu w tablecie etc.;

  • Chęci do współpracy z użytkownikami komputerów (kultura osobista, komunikatywność);

  • Chęci do poszerzania wiedzy z zakresu administracji sieciami i serwerami;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy;

  • Pracę w nowoczesnej siedzibie firmy w Palmirach pod Warszawą;

  • Parking dla pracowników lub bezpłatny dojazd firmowym Busem z pod Metra Młociny (ok. 20 min w jedną stronę);

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy;

  • Zniżki pracownicze na firmowe produkty;

  • Dofinansowaną prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport

Miejsce Pracy: Palmiry pod Warszawą, Centrala Firmy - 20 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny

Dołącz do zespołu IT, jeśli:

  • Chcesz rozwijać się w obszarze IT;

  • Jesteś komunikatywny, cierpliwy i lubisz pomagać innym;

  • Obsługa i konfiguracja sprzętu nie jest Ci obca – laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, tablety, tel. kom. i pokrewny sprzęt biurowy;

  • Posiadasz wiedzę z zakresu środowisk MS Windows, pakietu Office;

  • Potrafisz pracować pod presją czasu.

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

W chwili obecnej w poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Przewiń do profilu firmy