Komputronik S.A w restrukturyzacji

Młodszy Specjalista ds. IT

Komputronik S.A w restrukturyzacjiO firmie

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zgłoszeń zarejestrowanych w systemie Helpdesk

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych

  • Konfigurowanie i utrzymywanie systemów IT, w tym instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

  • Zapewnienie wsparcia informatycznego, zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Wsparcie pracy Zespołu Administracji i Wsparcia IT

Nasze wymagania

  • Chęć i otwartość do rozwijania wiedzy z obszaru IT

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i zorientowanie na szukanie rozwiązań

  • Kierunkowe wykształcenie, min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz budowy komputerów stacjonarnych i notebooków

  • Podstawowa wiedza o zagadnieniach informatycznych i sieciowych LAN\WAN

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (czytanie dokumentacji technicznej) i prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość Power Shell, Active Directory i Microsoft Exchange

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • transport dla pracowników centrali

Tak się u nas pracuje