Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

  • Jasielska 10A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Jasielska 10A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Druga linia wsparcia dla użytkowników systemów Retail POS

  • Przygotowywanie nowych urządzeń (kompletowanie, instalowanie, konfigurowanie)

  • Diagnozowanie usterek sprzętu komputerowego i sieciowego

  • Podstawowa obsługa bazy danych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i nowych wersji aplikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT

  • Podstawowa znajomość SQL (pisanie prostych zapytań)

  • Wiedza o zagadnieniach związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WIFI

  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows

  • Umiejętności interpersonalne (komunikatywność, otwartość, empatia)

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta sportowo rekreacyjna

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach

  • Zgrany zespół

  • Innowacyjne projekty i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Przewiń do profilu firmy