Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. IT

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

  • Jadwigi Wajsówny 9, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Jadwigi Wajsówny 9

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników (realizacja zgłoszeń w systemie zgłoszeń)

  • Przygotowywanie narzędzi dla pracowników (konfiguracja sprzętu, nadawanie uprawnień)

  • Tworzenie pomysłów usprawniających oraz automatyzujących pracę

  • Utrzymywanie dobrych relacji z użytkownikami

  • Udział w projektach IT

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość konfiguracji systemów MS Windows oraz oprogramowania MS Outlook i dobra znajomość zagadnień sieciowych (protokoły TCP/IP, WAN/LAN, routing/switching)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętności interpersonalne – ponadprzeciętna kultura wypowiedzi, rzeczowa komunikacja, kreatywność, empatia.

Mile widziane

  • Znajomość ITIL

  • Prawo jazdy kat. B - do możliwych wyjazdów służbowych/wdrożeniowych – zazwyczaj w ramach godzin pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przyjazna atmosfera i dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy