Delikatesy Centrum

Młodszy Specjalista ds. IT

Delikatesy CentrumO firmie

  • Rypin

    Rypin, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zdalne sklepów sieci Delikatesy Centrum

  • Przygotowanie systemu IT w nowo otwieranych sklepach

  • Serwisowanie punktów należących do sieci w zakresie IT

  • Serwis oprogramowania u Franczyzobiorców

  • Pracę na Helpdesku

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • znajomość podstaw elektroniki

  • znajomość serwisu kas fiskalnych

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe oraz znajomość pakietu Market Forcom, Hipermaket

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • narzędzia pracy(lap top, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. Wierzymy, że jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Jedząc lepiej mamy więcej energii do działania, odkrywamy nowe smaki, możemy być zdrowsi i szczęśliwsi. Sami uwielbiamy jeść i robić zakupy dlatego naszą pasją są najwyższej jakości produkty świeże i przyjemność ich kupowania.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje