Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

ANTARESO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Działamy w branży IT od ponad 20-tu lat. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie informatyczne z zakresu oprogramowania użytkowego, sprzętu, wdrożeń, szkoleń oraz zarządzania infrastrukturą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie nowych projektów i technologii,
  • Utrzymanie prawidłowego działania systemów przetwarzania danych,
  • Wsparcie techniczne i szkolenia dla użytkowników systemów,
  • Wdrażanie nowych stanowisk roboczych,
  • Współpraca z partnerami technologicznymi,
  • Wymiana sprzętu i oprogramowania zgodnie z harmonogramami,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum techniczne z zakresu IT,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność optymalnego zarządzania własnym czasem pracy,
  • Rzetelne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami serwisowymi,
  • Dobra znajomość budowy komputera PC,
  • Dobra znajomość obsługi systemu Windows 10 Pro,
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego, w tym terminologii technicznej IT,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie i zgranym zespole,
  • Pełne wsparcie zespołu przy wykonywaniu zadań i nauce nowych tematów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szerokim zakresie zagadnień IT: systemy ERP, sprzęt i oprogramowanie, zarządzanie zasobami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Godziny pracy 8:00-16:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 21 października 2020.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy