Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

Grupa GeisO firmie

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA

Jako młodszy specjalista do spraw IT będziesz wspierał zespół IT w Polsce. Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wsparcie użytkowników w zakresie obsługi komputerów, urządzeń peryferyjnych, realizacją zgłoszeń utworzonych na platformie helpdesk.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa zgłoszeń użytkowników w zakresie systemów komputerowych i sprzętu IT

• Nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych

• Współpraca ze wszystkimi pracownikami działu IT na terenie kraju

• Nadzór nad ewidencją sprzętu komputerowego

• Uzupełnienie i weryfikacja dokumentacji IT

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza dotycząca sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi i VoIP

  • Nastawienie na klienta wewnętrznego i komunikatywność

  • Samodzielność, operatywność i zdolności organizacyjne

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Zaplecze silnej, intensywnie rozwijającej się międzynarodowej firmy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz nowej wiedzy w zakresie sprzętu IT i infrastruktury sieciowej

  • Rozbudowany system szkoleń branżowych i technologicznych

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. Aktualnie do działu IT poszukujemy: Młodszy Specjalista ds. IT.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.