Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. IT

Centrum Medyczne EuroMedisO firmie

Centrum Medyczne EuroMedis

aleja Powstańców Wielkopolskich 33a

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem sieci

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych ze sprzętem, w codziennym użytkowaniu systemów

  • Szkolenie użytkowników z obsługi dedykowanych programów komputerowych

  • Administrację systemami Windows Server 2011 SBS i 2019

  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie informatyczne

  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych LAN i WAN

  • Bardzo dobra znajomość rodziny protokołów TCP/IP

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych, interpersonalnych oraz komunikacyjnych

  • Podstawowa wiedza z administrowania systemami Microsoft Windows Server oraz usługami Active Directory

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, routery)

  • Umiejętność przekazywania wiedzy użytkownikom

  • Znajomość obsługi bazy danych MS SQL (będzie dużym atutem)

  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę

  • Kulturę organizacyjną opartą na wsparciu i przyjaznym nastawieniu zespołu oraz zarządu

  • Szereg benefitów pozapłacowych w tym ubezpieczenie obejmujące całą rodzinę

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie rozwijającym się centrum medycznym. Zapewniamy wielopłaszczyznową opiekę medyczną dla całej rodziny. Oprócz wyspecjalizowanych poradni dla dzieci i dorosłych, prowadzimy także Ośrodek Terapii Zaburzeń Pamięci oraz badania kliniczne w różnych wskazaniach. Nasza misja skoncentrowana jest na świadczeniu usług zdrowotnych opartych na potrzebach pacjenta, dlatego bardzo ważne są dla nas akcje związane z profilaktyką i edukacją zdrowotną.

Przewiń do profilu firmy