Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. IT

AllWare Jacek WierzejskiO firmie

3 3004 000 brutto / mies.

AllWare Jacek Wierzejski

Wawrzyńca Surowieckiego 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń, a następnie wprowadzanie ich do systemu,

  • udzielanie pomocy zdalnej lub na miejscu u klienta, w zakresie obsługi systemów informatycznych i naprawy komputerów,

  • konfiguracja programów pocztowych w komputerach oraz telefonach,

  • przygotowywanie do pracy nowych komputerów wraz z migracją danych,

  • dostarczanie do naszych klientów sprzętu komputerowego i jego montaż na miejscu,

  • odbieranie i nadawanie przesyłek kurierskich ze sprzętem komputerowym,

  • podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych,

  • współtworzenie ofert na produkty IT,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • bieżące raportowanie realizowanych prac w systemie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane ukończone technikum informatyczne,

  • bardzo dobra znajomość działania komputerów i umiejętność ich diagnostyki,

  • bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych,

  • dobra znajomość obsługi programów pocztowych (Thunderbird, Outlook),

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu, chęć rozwoju zawodowego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • wyraźna dykcja oraz wysoka kultura osobista, ze względu na prowadzenie regularnych rozmów z klientami,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programów magazynowo - księgowych (Comarch, Symfonia, Wapro, Insert, Dynamics Navision),

  • znajomość panelu administracyjnego Office 365,

  • znajomość rozwiązań sieciowych Mikrotik,

  • doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego.

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godz. 08:00-16:00, 09:00-17:00, 10:00-18:00,

  • umowę o pracę,

  • w zależności od zaprezentowanych podczas procesu rekrutacji kompetencji, oferujemy miesięczne wynagrodzenie brutto w przedziale 3.300 – 4.000 zł na czas trzymiesięcznego okresu próbnego,

  • pracę w stabilnym zespole o szerokim zakresie kompetencji z wielu dziedzin technologii informatycznych,

  • możliwość poszerzenia własnych kompetencji, rozwoju zawodowego w wybranym kierunku informatycznym. Jako firma zajmująca się szerokim spektrum rozwiązań informatycznych, umożliwiamy naszym pracownikom ze stanowiska Młodszego Specjalisty ds. IT rozwój w wybranym przez siebie kierunku specjalistycznym, takim jak: administracja sieciami i serwerami, wdrażanie systemów ERP czy bardziej zaawansowany Service Desk.

Firma ALLWARE od 2005 roku zapewnia przedsiębiorstwom profesjonalną obsługę informatyczną.

Nasze usługi informatyczne dostarczane są zarówno do firm posiadających klika lub kilkadziesiąt komputerów, jak również dla polskich oddziałów międzynarodowych korporacji.

Specjalizujemy się w zagadnieniach sieciowych, obsłudze serwerów oraz wsparciu użytkowników w codziennej obsłudze aplikacji biznesowych wielu różnych producentów.

Nie jesteśmy korporacyjnym molochem z branży IT, gdzie pracownicy mają bardzo wąski zakres obowiązków i muszą codziennie odpowiadać klientom na te same pytania zgodnie z ustalonym skryptem. Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i stałe udoskonalanie naszych wewnętrznych procedur.

Ze względu na fakt, że obsługujemy informatycznie wiele zróżnicowanych przedsiębiorstw, nasz zespół ma okazję pracy z bardzo wieloma rozwiązaniami technologicznymi - dzięki temu praca nie jest monotonna i pozwala stale poszerzać wiedzę z zakresu IT.

Liczymy na długą współpracę i staramy się zapewnić stałą możliwość zwiększania kompetencji a wraz z tym i wynagrodzenia naszych pracowników.

Więcej informacji o naszej firmie pod adresem: www.allware.pl

Przewiń do profilu firmy