Młodszy Specjalista ds. IT

Experis

5 0006 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników na miejscu w zakresie sprzętu biurowego IT i podstawowych aplikacji (instalacja systemu, podłączenie sprzętu), wymiany sprzętu

  • Diagnostyka sprzętu

  • Obsługa zgłoszeń w systemie ticketowym

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość OS Windows, AD, Office 365

  • Znajomość budowy i funkcjonowania komputera

  • Znajomość zagadnień sieciowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwy również kontrakt B2B i umowa-zlecenie)

  • Wynagrodzenie 5000 - 6500 zł brutto

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Dostęp do platformy szkoleniowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dostęp do platformy szkoleniowej

Experis

Experis jest globalną firmą doradztwa personalnego, adresowaną do specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Wykorzystując potencjał kandydatów zapewniamy im wszechstronny rozwój zawodowy, łącząc ich z wiodącymi na rynku pracodawcami. Każdą technologię można kupić, ale prawdziwą wartością w biznesie są ludzie. Pozwól nam pomóc w rozwoju Twojej zawodowej przyszłości.

Przewiń do profilu firmy