Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Myślisz o pracy, gdzie masz realne szanse na karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie? W życiu kierujesz się takimi wartościami jak odpowiedzialność, rzetelność, chęć rozwoju? Może właśnie na Ciebie czekamy, a Ty marzyłeś o pracy w takiej firmie jak nasza?

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników w obszarze IT, m.in. ze sprzętem komputerowym, siecią, dostępami do programów komputerowych;
    • przyjmowanie i klasyfikowanie zgłoszeń użytkowników zgodnie z zasadami SLA;
    • zarządzanie kontami w systemach informatycznych i uprawnieniami użytkowników do zasobów sieciowych;
    • instalacja i konfigurowanie oprogramowania;
    • monitorowanie systemów IT zgodnie z obowiązującymi procedurami;
    • zarządzanie środkami trwałymi IT;
    • możliwe dyżury telefoniczne oraz wyjazdy służbowe.

    Wymagamy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego (informatyka);
    • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stanowisku na pierwszej linii wsparcia IT;
    • umiejętności rozwiązywania problemów z systemami WIN7, WIN10;
    • wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu serwerami Windows oraz AD;
    • zdolności podstawowej konfiguracji routerów (konf. sieci LAN oraz WAN);
    • dobrej znajomości j. angielskiego (dokumentacja techniczna, komunikacja ze wsparciem technicznym);
    • umiejętności pracy pod presją czasu oraz efektywnej organizacji pracy;
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
    • chęci rozwoju.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie,
    • realną możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole;
    • pracę w pozytywnej atmosferze;
    • docenianie Twojej pracy, zaangażowania.

    Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie prosimy prześlij CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)