Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. IT

HERZ Armatura i Systemy GrzewczeO firmie

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Wieliczka

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz praktyczna znajomość sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,
  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN, VoIP),
  • dobra znajomość aplikacji pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji informatycznej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność, dotrzymywanie terminów,
  • komunikatywność, cierpliwość i kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem.

Obowiązki:

  • wsparcie informatyczne użytkowników oraz obsługa sprzętu komputerowego
    i infrastruktury sieciowej,
  • instalacja oprogramowania oraz sprzętu komputerowego, w tym prace
    z zakresu "brudnego IT" (np.: relokacje, organizacja stanowiska komputerowego
    na hali produkcji),
  • zapewnienie ciągłości dostępu do usług w przydzielonym zakresie (np.: nadzór
    nad prawidłowym działaniem aplikacji odpowiedzialnej za elektroniczny obieg dokumentów, kontakt z partnerem biznesowym, usuwanie awarii),
  • udział w rozwoju systemów,
  • dbanie o stan aktualnej bazy wyposażenia,
  • prawidłowa ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego,
  • wsparcie kolegów z działu.

Spółka oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w młodym zespole i pozytywnej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV w języku polskim korzystając z poniższej aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy