Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia IT

POLAQUA Sp. z o.o.O firmie

  • Wólka Kozodawska (pow. piaseczyński)

    Wólka Kozodawska (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkownika w zakresie IT i telekomunikacji;

  • obsługa systemu zgłoszeń kierowanych przez pracowników wewnętrznych;

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych;

  • Podstawowa kontrola stanu sieci (łącze – LAN/WAN) , rozwiązywanie problemów z sieciami, okablowaniem

  • prowadzenie rejestru sprzętu informatycznego oraz telekomunikacyjnego;

  • prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wsparciu użytkownika;

  • znajomość obsługi i podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego (komputery, drukarki i skanery sieciowe, telefonia IP i komórkowa)

  • znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP

  • dobra znajomość środowiska Microsoft;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

POLAQUA Sp. z o.o.

POLAQUA działa na rynku budowlanym od ponad 30 lat i należy do czołówki generalnych wykonawców realizujących kompleksowe zlecenia na terenie całego kraju. Nasz profil działalności oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiązań z zakresu budownictwa infrastrukturalnego oraz inżynierii środowiska.

POLAQUA należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą

w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Dołączenie do Grupy ACS otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju, oferując niezastąpione źródła wiedzy technicznej.

Przewiń do profilu firmy