Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Jakości / Audytor

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakości w filiach GLS Poland

  • czynny udział w optymalizacji procesów operacyjnych bezpośrednio w filiach

  • wsparcie w przeprowadzaniu szkoleń wewnętrznych

  • tworzenie i administrowanie dokumentacją w ramach systemów zarządzania GLS Poland w oparciu o normy ISO 9001 i 14001

  • monitoring oraz sporządzanie raportów dotyczących parametrów jakościowych

  • udział w projektach

Podział czasu pracy
40%

wyjazdy służbowe

60%

pracuj z Oddziału GLS, który Tobie odpowiada

Nasze wymagania

  • Znasz program Excel i potrafisz go użyć w praktyce

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • Lubisz gdy dużo się dzieje i chciałbyś rozwijać się w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Jesteś osobą otwartą, komunikatywną a budowanie pozytywnych relacji nie sprawia Ci problemów

  • Twoim celem jest nabycie doświadczenia w międzynarodowych projektach

  • Lubisz jeździć samochodem, posiadasz prawo jazdy kat. B i deklarujesz gotowość do częstych wyjazdów służbowych (ok. 40% czasu pracy w skali roku)

  • Cechuje Cię dobra organizacja a także samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy dające przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Zadaniowy system pracy umożliwiający elastyczność w planowaniu Twoich obowiązków

  • Plan wdrożenia, który będzie dostosowany do Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Program rozwojowy oparty na modelu kompetencyjnym dostosowanym indywidualnie do każdego stanowiska, zgodnie ze strategia GLS

  • Dodatkowe szkolenia

  • Dostęp do świadczeń ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny

  • Ebooki i audiobooki – dostęp do biblioteki w serwisie Legimi

  • Coroczny przegląd wynagrodzeń, po to, aby Twoja pensja nadążała za zmieniającą się sytuacją ekonomiczną

  • Atrakcyjne zniżki na wysyłkę przesyłek na terenie Europy

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej z licznymi rabatami na usługi u Partnerów

  • …poczekaj! To jeszcze nie koniec… Zobacz nasze benefity poniżej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Trzynasta pensja

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. , która siedzibę ma pod Poznaniem. Świadczymy usługi przewozu paczek dla ponad 240 000 Klientów uzupełnione o usługi frachtowe i ekspresowe. Kompleksowa sieć połączeń drogowych GLS sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych w Europie. Nasza myśl przewodnia to "Lider jakości w logistyce paczek".

GLS zatrudnia ok. 19 000 osób. W roku obrotowym 2019/2020 nasza Grupa osiągnęła przychody w wysokości 3,6 mld euro i dostarczyła 667 mln przesyłek.

Przewiń do profilu firmy