Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Jakości Badań

Pure Biologics S.A.

  • Duńska 11, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Duńska 11

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Zapewnienie utrzymania jakości pracy w laboratorium poprzez

• wykonanie testów jakościowych dopuszczających stosowanie materiału, odczynnika lub próbki w laboratorium;

• prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Utrzymanie bazy odczynników i materiałów pomocniczych

• przygotowywanie buforów, żeli, pożywek, krzywych standardowych itp.;

• przygotowanie materiałów sterylnych;

• kontrolowanie parametrów hodowli komórkowych i ekspresyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe laboratoryjne (chemia, biotechnologia lub pokrewne) lub 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • praktyczne doświadczenie w technikach laboratoryjnych takich jak: elektroforeza, miareczkowanie, pipetowanie, pomiary pH;

  • doświadczenie w pracy w warunkach sterylnych;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny;

  • znajomość technik chromatograficznych, szczególnie analitycznych z wykorzystaniem HPLC będzie dodatkowym atutem;

  • znajomość standardów ISO 17025, ISO 13485, GLP, wymogów BSL-2 będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w szybko rozwijającej się giełdowej firmie biotechnologicznej;

  • pracę w ambitnym zespole i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów - wysoko cenimy proaktywność połączoną z odpowiednią dozą zdrowego rozsądku;

  • bezpłatne lekcje angielskiego;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

  • dofinansowanie karty Multisport;

  • owoce w każdy wtorek;

  • bilety do kina dla pracowników dojeżdżających do pracy rowerem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Pure Biologics działa na rynku od 2010. Jej siedziba i laboratoria znajdują się w Polsce, we Wrocławiu. Podstawowym obszarem aktywności Spółki są biotechnologia, odkrywanie leków biologicznych oraz nowoczesne rozwiązania terapeutyczne oparte o przeciwciała i aptamery. Zatrudniając ponad 100 osób i z bogatym portfolio, Pure Biologics jest jedną z większych firm biotechnologicznych w kraju.

Dzięki swojej dobrze wykształconej kadrze naukowej, nowoczesnej infrastrukturze i doświadczeniu biznesowemu, Spółka samodzielnie realizuje wszystkie kroki w procesie rozwoju leku – od wyboru

i walidacji celu molekularnego do etapu badań przedklinicznych.

Dodatkowo, specjalizując się w selekcji aptamerów i przeciwciał, analizach biofizycznych oddziaływań cząsteczkowych, produkcji i analizie białek rekombinowanych, Pure Biologics angażuje się również we współpracę z firmami farmaceutycznymi, biotechnologicznymi oraz instytucjami naukowymi na całym świecie.

Mamy propozycję ciekawej pracy w prężnie rozwijającej się firmie biotechnologicznej w Dziale Zarządzania Laboratorium. Dział ten jest istotnym wsparciem technicznym i infrastrukturalnym dla pracy laboratoryjnej naszych naukowców.

Jeśli zdecydujesz się aplikować na tą pozycję, to Twoją główną rolą będzie koordynacja działań zmierzających do standaryzacji, podniesienia i utrzymania jakości próbek, odczynników i innych materiałów zużywalnych na każdym etapie realizacji projektów badawczych prowadzonych przez naszą firmę.

Przewiń do profilu firmy