Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Jakości Danych

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

  • Grzybowska 81, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i aktualizacja metryk jakości danych

  • Przeprowadzanie testów i procedur walidacji jakości danych

  • analiza danych oraz poszukiwanie ewentualnych przyczyn pogarszania się jakości danych

  • współpraca przy tworzeniu macierzy danych

  • uczestnictwo w projektach związanych z poprawą danych i/lub ich jakości

Nasze wymagania

  • znasz zagadnienia dotyczące zarządzania danymi i potrafisz wytłumaczyć pojęcia takie, jak: Data Governance, czy Data Quality Management

  • wiesz czym są atrybuty danych oraz co to jest czyszczenie danych

  • potrafisz omówić zasady tworzenia hierarchicznych i matrycowych modeli danych

  • rozumiesz, dlaczego jest istotna dobra jakość danych

  • chcesz uczestniczyć w opracowywaniu standardów jakości danych, dokonywaniu oceny jakości danych i identyfikacji przyczyn błędów danych

  • studiujesz lub masz wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: informatyka, matematyka, finanse i bankowość ze specjalizacja metody ilościowe

  • biegle posługujesz się MS Office w szczególności i programujesz VBA w Excelu,

  • znasz SQL i PL SQL w stopniu umożliwiającym samodzielne budowanie zapytań do baz Oracle

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • pracę w Banku z polskim kapitałem

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodoweg

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne