Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. jakości dostawców – SQA

FaureciaO firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. jakości dostawców
– SQA (FABRYKA MŁODYCH TALENTÓW)

Twoje zadania

  • Wsparcie przy organizacji i realizacji audytów u dostawcy
  • Planowanie działań zmierzających do zatwierdzenia komponentów
  • Informowanie dostawców o występujących problemach jakościowych
  • Wsparcie przy analizie i monitoringu wdrożonych przez dostawcę działań korygujących
  • Doskonalenie i rozwój dostawców

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna
    Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka
    pracownicza
  • Świadczenia
    świąteczne
  • Program
    emerytalny PPE
  • Pakiet
    szkoleń
  • Nagrody
    jubileuszowe
  • Karta
    Multisport
  • Inne Benefity
    z ZFŚS

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy