Młodszy Specjalista ds. Jakości i Rozwoju Produktu

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Józefa Piusa Dziekońskiego 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja cyklicznego monitoringu produktów marki własnej po wdrożeniu na rynek

  • Współpraca z jednostkami badawczymi/certyfikującymi w zakresie badań produktów marki własnej

  • Przygotowywanie kwartalnych raportów, zestawień dotyczących wyników badań oraz reklamacji produktów marki własnej

  • Wsparcie w procesie rozwoju i weryfikacji produktów marki własnej (produkty kosmetyczne oraz akcesoria kosmetyczne)

  • Tworzenie/archiwizacja dokumentacji technicznej dla produktów marki własnej

  • Zarządzanie archiwum próbek produktów marki własnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia chemiczna/biotechnologia lub pokrewne dziedziny naukowe

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z rozwojem produktów kosmetycznych, tworzeniem receptur, badaniami i oceną jakości produktów

  • Podstawowa znajomość prawa kosmetycznego i chemicznego oraz systemu jakości GMP ISO

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport PLUS

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne