Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Jakości i SAP

Nestlé PurinaO firmie

Rekrutacja zdalna

Nestlé Purina

Ryszarda Chomicza 11A

Wrocław

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierząt domowych w Europie Centralnej.

w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności działania sprzętu laboratoryjnego i produkcyjnego
  • Zwalnianie surowców, półproduktów i produktów gotowych w systemie SAP
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu bezpieczeństwa i jakości żywności
  • Udział w zadaniach związanych z funkcjonowaniem systemu HACCP i systemów jakości
  • Podejmowanie działań korygujących oraz inicjowanie działań zapobiegawczych w obszarze jakości i bezpieczeństwa surowców, półproduktów i produktów gotowych
  • Pobieranie próbek surowców i ocena sensoryczna surowców/ wyrobu gotowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z obszaru chemia, technologia chemiczna, technologia żywności (lub pokrewne)
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży spożywczej
  • Znajomości obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • Znajomości zasad GLP i GMP, systemu HACCP, systemów jakości
  • Precyzji i dokładności w pracy, komunikatywności
  • Samodzielności i dużego zaangażowania w pracę
  • Znajomości zasad TPM, LEAN
  • Gotowości do pracy w systemie 12 godzinnych zmian.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Dodatkowe korzyści zgodnie z polityką firm
  • Zaopiekujemy się Tobą
    i Twoją rodziną!
  • Zadbamy
    o Twoje zdrowie
  • Z nami dokształcisz się
    i podniesiesz swoje kompetencje!
  • Nie musisz martwić się
    o swoją emeryturę
  • Dowieziemy Cię na miejsce
     pracy za darmo
  • Nakarmimy Cię
    w pracy

  • Zagwarantujmy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczymy Cię na życie i zaoferujemy Pracowniczy Program Emerytalny
  • Skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, premia na Święta)
  • Obdarujemy Cię paczkami świątecznymi z wyrobami Nestle (m.in. słodycze, kawa, produkty Winiary)
  • Dofinansujemy Ci Kartę Multisport Plus
  • Jeśli jesteś mamą lub tatą skorzystasz z dodatkowego dnia opieki, otrzymasz wyprawkę dla noworodka, a co miesiąc odbierzesz mleko dla niemowląt
  • Dofinansujemy Ci obiady w zakładowej stołówce
  • Umożliwimy uzyskanie na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Dowieziemy Cię do pracy za darmo: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy