Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Jakości

  • Jawor, Legnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 34 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1997 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz centrum R&D. Zatrudniamy dziś już blisko 9000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Take a seat, drive with us!

    Aktualnie poszukujemy ambitnych, energicznych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Wrocław

    Główne zadania:

    • Nadzór nad dokumentacją Zintegrowanego Systemu Zarządzania
    • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną w fazie nowych projektów pod kątem jakości
    • Dostosowanie  systemu  zarządzania  do  zmieniających  się  wymagań  (IATF 16 949; ISO 14001:2015; ISO 9001:2015)
    • Nadzór i koordynowanie działań w ramach korporacyjnego systemu zarządzania w skali zakładu
    • Koordynowanie oraz aktywny udział w audytach klienta, audytach certyfikujących
    • Inicjowanie działań korygująco-zapobiegawczych
    • Planowanie, koordynowanie oraz prowadzenie audytów wewnętrznych
    • Opracowanie oraz weryfikowanie i opiniowanie procedur i instrukcji ZSZ

    Oczekiwania:

    • Ukończonych bądź dobiegających końca studiów wyższych o kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji/ Zarządzenie Jakością
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Biegłej obsługi komputera (w tym programu MS Excel)
    • Gotowości do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Otwartości na zmiany i chęci podejmowania nowych wyzwań
    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Bogaty pakiet benefitów (Multisport, pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z prestiżowej branży Automotive
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego w rozwijającej się organizacji
    • Bogaty pakiet szkoleń