Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. jakości

Avenga Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie u pracodawcy

Mile widziane

  • GAMP5

  • GMP

  • GxP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie planowania, i koordynowania działań kwalifikacyjnych i walidacyjnych.

  • Opiniowanie procedur oraz dokumentów kwalifikacyjnych i walidacyjnych.

  • Wsparcie jakościowe systemów IT, celem zapewnienia ich zgodności z procesem wytwarzania oprogramowania obowiązującym w firmie

  • Ocenę i opiniowanie dokumentacji systemów informatycznych wytwarzanych w ramach organizacji.

  • Wsparcie prowadzonych działań walidacyjnych z uwzględnieniem wszystkich ich składowych, w tym: analizę ryzyka, kwalifikację projektu, kwalifikację instalacyjną, kwalifikację operacyjną i walidację procesu.

  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Zarządzanie i uczestniczenie w realizacji projektów walidacyjnych.

  • Opracowywanie raportów ze zrealizowanych projektów walidacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Studenci lub absolwenci kierunków: zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją, towaroznawstwo, chemia, informatyka lub pokrewne

  • Co najmniej dobra znajomość Windows 7 oraz MS Office (Word, Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w firmie, czytanie dokumentacji technicznej)

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze

Organizacja pracy

Liczba osób w zespole

  • 4-10

Sposób pracy

  • u klienta
  • możesz zmienić projekt
  • agile
  • scrum

Możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Chcesz postawić pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej walidatora systemów informatycznych?

Interesuje Cię zdobycie doświadczenia w obszarze zapewniania jakości oprogramowania?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy do Akademii Walidacji Avenga, gdzie zdobędziesz pierwsze szlify wdrażając się w ciekawe projekty IT wykorzystujące najnowsze technologie.

Przewiń do profilu firmy