Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. jakości - Mikrobiolog

ZPM "GROT" Sp. Jawna

  • Starowa Góra (pow. łódzki wschodni)

    Starowa Góra (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności w przyzakładowym laboratorium wynikających z procedury – zakładowy system kontroli i badań oraz zasad prowadzenia badań fizyko-chemicznych

  • właściwe wykonywanie czynności kontrolnych w toku produkcji

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo wyrobów

  • weryfikacja prawidłowości działania gospodarki magazynowej

  • uczestnictwo w procesie reklamacyjnym

  • kontrola stanu sanitarnego oraz właściwego stanu technicznego powierzchni oraz sprzętu dostępnego w zakładzie

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu mikrobiologii żywności

  • mile widziane doświadczenie w pracy na danym stanowisku

  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

  • sumienność, odpowiedzialność oraz pracowitość

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki

  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród w różnej formie

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Od 30 lat priorytetem naszej Firmy jest produkcja i sprzedaż najwyższej jakości polskiego mięsa, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych. Nieustannie dążymy do rozwoju własnej sieci sprzedaży.

Stawiamy na tradycyjny smak i bezpieczeństwo produktów dlatego też szukamy Pracowników, którzy wraz z nami będą tworzyć niepowtarzalny smak, jakość oraz rodzinną markę.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy,

że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.