Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy / Specjalista ds. Jakości

BMI ICOPAL

  • Wschodnia 26, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

BMI ICOPAL

Wschodnia 26

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacji w okresie wdrożenia projektu 2One. SAP HANA w szczególności:

  • Zapewnienia uwzględniania wymagań grupowych i krajowych w lokalnych standardach i procedurach

  • Działalności zakładowej kontroli produkcji

  • Analizy danych jakościowych, systemowych (ERP) oraz opracowywania raportów i archiwizacji

  • Rozpatrywania i rozwiązywania problemów jakościowych

  • Wykonywania badań w laboratoriach testowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie z min. 3 letnim doświadczeniem zawodowym w branży produkcyjnej

  • Znajomość metod i technik jakościowych np. TQM, 5Why,8D, SPC

  • Podstawy materiałoznawstwa

  • Język angielski: poziom B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość narzędzi IT ( SAP, MS Office, GSuite )

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna online

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym online lub stacjonarnie

3

Rozmowa z przełożonym wyższego szczebla i/lub Dyrektor HR

Kogo szukamy

W związku z projektem wdrożenie nowego systemu SAP4Hana poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze jakości w firmach produkcyjnych. Osoba ta będzie raportowała do Regionalnego Menedżera Jakości i współpracowała bezpośrednio z działami produkcyjnymi w Opolu, Zduńskiej Woli i Płońsku.

Wymagane dokumenty:

  • CV w języku polskim