Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Jakości

PUTKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

PUTKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Floriana 2

Ożarów Mazowiecki

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości. Obecnie Putka posiada trzy zakłady produkcyjne, ponad 130 piekarni własnych i prawie 30 piekarni patronackich na terenie Warszawy i okolic, a także w Łodzi. Więcej informacji o firmie na stronie https://www.putka.pl/.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawczyce, Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Administracja i rozpatrywanie reklamacji
  • Prowadzenie działań wyjaśniających zgłoszonych reklamacji związanych
    z bezpieczeństwem oraz jakością wyrobów
  • Analiza i ocena danych jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości
  • Współpracę przy wdrażaniu nowych procedur mających na celu poprawę stanu higieny
  • Szkolenia personelu z zasad higieny, HACCP i obowiązujących standardów
    w obszarze produkcji
  • Kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS) na terenie zakładu produkcyjnego
  • Kontrola i odbiór czystości po myciu i dezynfekcji pomieszczeń i linii produkcyjnych
  • Prowadzenie rejestrów, nadzór nad zapisami produkcyjnymi
  • Wykonywanie ocen wyrobów gotowych
  • Prowadzenie wewnętrznych prób jakościowych
  • Prowadzenie bieżącej kontroli procesów produkcyjnych w celu zapewnienia jakości wyrobów
  • Udział przy aktualizacji dokumentacji systemowej zakładu

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie (technologia żywności, towaroznawstwo, zarządzanie jakością)
  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad i wymagań standardów zarządzania jakością (IFS Food, BRC, HACCP, ISO 22 000)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bogaty pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. sp.k. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka  sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdf

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy