Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. Jakości

OQEMA Sp. z o.o.O firmie

  • Ozorków
    Ozorków, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dokumentacji jakościowej towarów będących w obrocie (certyfikaty jakości, etykiety)
  • zarządzanie reklamacjami jakościowymi
  • zlecanie analiz surowców (jakościowych, retestów)
  • przygotowanie specjalistycznej dokumentacji (dla surowców podwójnego zastosowania, kart charakterystyk)
  • nadzór nad prawidłowym obrotem API, zwalnianie surowców API
  • udział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów w magazynie ()API)
  • praca w systemach zarządzania ISO, IFS, bezpieczeństwa pasz
  • Kontakt z klientami i dostawcami – wyjaśnianie niezgodności

Nasze wymagania

  • wykształcenie: farmacja / chemia / biotechnologia / technologia żywności lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Office
  • nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań, dokładność, samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • mile widziana znajomości systemu HACCP i/lub normy ISO 9001: 2008/ 9001:2015
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń pracowniczych (Benefit System, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Oqema Sp. z o.o. - przedstawiciel niemieckiego koncernu działa na rynku polskim od 1997 roku. Oqema Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i konfekcjonowaniem chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemii gospodarczej oraz spożywczego.

Młodszy specjalista ds. Jakości, Ozorków