Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Jakości

Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości surowców, opakowań, półproduktów i wyrobów gotowych pod względem zgodności z wymaganiami jakościowymi,

  • wykonywanie badań fizykochemicznych oraz analiza wyników wykonanych badań,

  • kontrola zapisów związanych z produkcją,

  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • komunikatywność, rzetelność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat bez pośredników w dynamicznie rozwijającej się firmie z gwarancją terminowych wypłat,

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo – magazynowo - produkcyjnym,

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń wdrażających,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i zaangażowanym zespole

  • bardzo dobry standard zaplecza socjalnego

Zapewniamy pełną wyzwań, stabilną pracę dla osób ambitnych, pragnących zdobyć bogate doświadczenie zawodowe, wynagradzaną adekwatnie do umiejętności i zaangażowania oraz atrakcyjny system premiowy.