Młodszy Specjalista ds. Jakości w centrum R&D (program stażowy)

Faurecia Automotive Polska S.A.

  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji jakościowej

  • diagnozowanie zgodności procesów systemu zarządzania z obowiązującymi standardami motoryzacji

  • współtworzenie planów działań korygujących i doskonalących procesy

  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji jakościowych

  • opracowywanie planów kontrolnych

  • przygotowywanie aktualnych informacji, ustalenie statystyk audytów i realizacji działań

Nasze wymagania

  • masz lub starasz się uzyskać dyplom inżyniera/magistra kierunku Zarządzanie Jakością lub pokrewnego

  • czytasz rysunek techniczny nawet z zamkniętymi oczami

  • smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu

  • dokładność i sumienność to Twoje drugie imię

  • liczy się dla Ciebie wysoka jakość

  • lubisz pracować w zespole

  • możesz się pochwalić żyłką inżynierską

  • wolisz pracę w systemie 2 zmianowym, by każdy dzień wyglądał inaczej

  • wiesz co nieco o narzędziach i technikach doskonalenia jakości np. QFD, FMEA, SPC, MSA, 8-D

  • a przede wszystkim jesteś zaangażowany/a i chętny/a do nauki, my zapewnimy resztę! 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Premia semestralna

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy