Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Jakości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata.  Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”, a także tygodnik „WPROST”. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

    Obecnie Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację do Biura Jakości na stanowisko:

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: BSP/30/17

    Wymagania wobec Kandydata:

    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B1, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, warunek konieczny,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • znajomość pakietu Microsoft Office,
    • cechy osobowości: rzetelność, orientacja na klienta, komunikatywność, umiejętność: analizowania i wyciągania wniosków, planowania i rozwiązywania konfliktów.

    Zadania wykonywane na stanowisku:

    • wykonywanie zadań związanych z badaniem jakości w procesie dydaktycznym,
    • sporządzanie dokumentacji związanej z badaniem jakości w procesie dydaktycznym,
    • obsługa wykładowców związana z badaniem jakości,
    • dokonywanie pomiarów na studiach wyższych (np. badania ankietowe),
    • przygotowywanie raportów oraz zestawień związanych z pomiarami jakości,
    • udział w pracach komisji uczelnianych,
    • obsługa systemów informatycznych związanych z badaniem jakości na studiach wyższych.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz międzynarodowym środowisku,
    • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • wymiar czasu pracy pełny etat – umowa na zastępstwo.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz
    z listem motywacyjnym do dn. 30 grudnia 2017 r., z dopiskiem „Młodszy specjalista ds. jakości”
    w tytule
    poprzez przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dokumenty nie odebrane w terminie 3 miesięcy od upływu terminu składania ofert zostaną komisyjnie zniszczone.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. Zm.)”