Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Jakości

POSCO- PWPC sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego, pakowania, dostawy oraz wysyłki

  • Sporządzanie raportów dotyczących jakości (m.in. rejestrowanie wyrobów niezgodnych, uszkodzonych)

  • Monitorowanie potrzeb i wymagań klientów w zakresie norm jakościowych

  • Prowadzenie procesu reklamacji

  • Nadzór i rozwiązywanie problemów jakościowych procesu i produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point)

To oferujemy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport, bony na święta, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego)

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Udział w eventach pracowniczych oraz projektach CSR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

POSCO–PWPC sp. z o.o. - Centrum Serwisowe Blach w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem jest pierwszym w Europie centrum serwisowym stali założonym przez POSCO. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów oraz świadczenie najlepszych usług klientom z różnych branży przemysłu (AGD i RTV, przemysł motoryzacyjny i budowlany) w środkowo-wschodniej Europie. POSCO-PWPC jest przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku, dążącym do rozwoju oraz sukcesu swojego i swoich klientów. Główną zasadą POSCO - firmy o globalnym zasięgu, produkującej najlepszej na świecie jakości stal - jest dbanie o klienta oraz profesjonalny sposób zarządzania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Jakości

Przewiń do profilu firmy