Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. jakości - znakowania

  • Wilkowa Wieś (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • 05-084 Wilkowa Wieś, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Wilkowa Wieś, mazowieckie

    Opis stanowiska pracy

    • ocena znakowania produktów spożywczych,
    • tworzenie etykiet polskojęzycznych na produkty zagraniczne,
    • bieżąca weryfikacja produktów obecnych w ofercie,
    • korespondencja z dostawcami w zakresie poprawy znakowania,
    • korespondencja z klientami, odpowiadanie na uwagi i pytania klientów,
    • uczestniczenie w spotkaniach HACCP.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe, technologia żywności lub pokrewne,
    • znajomość aktów prawnych z zakresu znakowania produktów spożywczych,
    • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • podstawowa znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność pracy w zespole, cierpliwość, sumienność, zaangażowanie,
    • umiejętność pracy w warunkach presji czasu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowiska pracy przez firmę Bio Planet S.A. z siedzibą w Wilkowej Wsi 7, 05-084 Leszno, jako Administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO).

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO), zostałem poinformowany o tym, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bio Planet S.A. z siedzibą w Wilkowej Wsi 7, 05-084 Leszno;
    2. Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych:
      1. Joanna Siemińska, mail: [email protected], ul. Fabryczna 9b, 05-084 Leszno;
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowiska pracy oraz przechowywania dokumentacji na cele rekrutacji na podstawie:
      1. KodeksPracy KP art. 22 par. 1 i 2,
      2. art. 6 ust 1 pkt a RODO, na podstawie dobrowolnej zgody (dane nie przewidziane w KP art. 22 par. 1 i 2, które kandydat dobrowolnie zamieszcza w cv),
    4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem (firmy informatyczne, firmy świadczące usługi w zakresie hostingu);
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres: na czas rekrutacji;
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, oraz prawo do przenoszenia danych w przypadkach określonych w przepisach RODO;
    7. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (zgoda dotyczy wyłącznie danych nie przewidzianych w KP art. 22 par. 1 i 2);
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest:
      1. w wypadku danych przewidzianych w KP art. 22 par. 1 i 2 - warunkiem dopuszczenia kandydata do rekrutacji oraz zawarcia umowy o pracę, nie podanie tych danych skutkuje brakiem możliwości uczestniczenia w rekrutacji oraz zawarcia umowy o pracę,
      2. w wypadku danych podawanych dobrowolnie za zgodą – nie podanie tych danych nie skutkuje żadnymi konsekwencjami;
    10. Podane przez Panią/ Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.