Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr

Rankomat Ubezpieczenia sp. zo.o. sp k.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Młodszy specjalista (Junior)
Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu działania, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców (przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy, etc).
  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej.
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy.
  • Przygotowywanie zaświadczeń na indywidualne potrzeby pracowników.
  • Obsługa benefitów oferowanych przez Spółkę.
  • Nadzór nad badaniami lekarskimi dla Pracowników.
  • Nadzór nad szkoleniami BHP.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur na potrzeby wewnętrzne Spółki.
  • Obsługa portalu e-PUE oraz Płatnik.
  • Obsługa Pracowników w zakresie PPK.
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego SAP.
  • Aktywne uczestnictwo w projektach wewnętrznych Spółki.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów.
  • Prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonywanie zadań przydzielonych do realizacji.
  • Przygotowywanie raportów kadrowych.
  • Udzielanie prawidłowych odpowiedzi na zapytania Pracowników w zakresu prawa pracy.

Poszukiwane kompetencje

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr w obszarach związanych z obsługą kadrową pracowników.
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe.
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych.
  • Samodzielność i dokładność w działaniu.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.
  • Praktyczna znajomość MS Excel, MS Word, Power Point.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2.
  • Umiejętność naliczanie wynagrodzeń oraz znajomość programu Sap będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży.
  • Udział w implementacji i rozwoju nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań.
  • Kartę sportową z dofinansowaniem.
  • Opiekę medyczną z dofinansowaniem.
  • Język angielski z dofinansowaniem.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Pakiet dodatków specjalnych takich jak telefon służbowy i laptop.
  • Świetnie zlokalizowane i przestronne biuro z firmowym parkingiem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula informacyjna: ogłoszenie rekrutacyjne

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest  Rankomat Ubezpieczenia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
  2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
  3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
  4. Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
  5. Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
  7. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
  9. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych:
1)      [email protected], lub
2)      Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy