Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Administracji

SkyCash Poland S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o płynne funkcjonowanie obszaru kadr i płac we współpracy z firmą zewnętrzną,

  • udział w projektach rekrutacyjnych,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy,

  • prowadzenie oraz monitorowanie poprawności i kompletności dokumentacji pracowniczej,

  • kontrola ważności orzeczeń lekarskich oraz przygotowywanie skierowań na badania lekarskie wstępne, kontrolne, okresowe, szkoleń BHP,

  • udzielanie pracownikom wyjaśnień i wsparcia z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń,

  • współpracowanie z instytucjami i firmami zewnętrznymi oraz przedstawicielami: opieki medycznej, kart sportowych czy kursów językowych,

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,

  • wdrażanie nowych rozwiązań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi do organizacji,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania lub kierunków pokrewnych,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Zaawansowana znajomość obsługi MS Excel,

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

To oferujemy

  • umowę o pracę (na początku 3-miesieczny okres próbny),

  • pakiety socjalne - opieka medyczna oraz karta do klubów sportowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w szkoleniach,

  • pracę w dynamicznym zespole oraz rozwijającej się firmie.

O nas

Jesteśmy polską firmą technologiczną oraz największym, dostawcą innowacyjnych rozwiązań do płatności mobilnych. Od 2010 roku SkyCash rozwija autorski system płatności za bilety miejskie, opłaty parkingowe, przejazdy koleją, autostradami oraz ubezpiecznia.

Z naszej aplikacji korzysta ponad 3 700 000 użytkowników, w tym ponad 10 000 firm.

Obecnie jesteśmy liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem usług płatniczych, prowadzeniem nowych innowacyjnych projektów, poszukujemy osób na stanowisko: