Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Vesta Polska Sp. z o.o.O firmie

Vesta Polska Sp. z o.o.

Kopytów 44A

Błonie

VESTA POLSKA Sp. z o.o. to jeden z największych przewoźników w rejonie Mazowsza. Spółka specjalizuje się w transporcie ładunków przestrzennych, a swoją stabilną pozycję rynkową zawdzięcza elastycznemu podejściu kompleksowej obsłudze klienta.

Pomimo obecnej kryzysowej sytuacji związanej z pandemią Koronawirusa prężnie działamy, dlatego poszukujemy ludzi, którzy wyznają takie same wartości jak my!
Młodszy Specjalista ds. Kadr i PłacNumer ref.: Miejsce pracy: Błonie pod Warszawą

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem – umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu, aneksów, itp.,
  • naliczanie list płac,
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących czasu pracy,
  • pilnowanie terminów szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w naliczaniu płac,
  • znajomość programu Płatnik będzie dodatkowym, mocnym atutem,
  • wykształcenie kierunkowe lub kursy,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • rzetelność i terminowość w działaniu,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • silna motywacja do pracy i zdobywania wiedzy zawodowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat, umowa o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • duże wsparcie przełożonego,
  • kursy zawodowe,
  • jasną ścieżkę kariery i możliwość szybkiego awansu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy