Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Grupa ProgresO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac
  • Przygotowywanie zgłoszeń i wyrejestrowań ZUS
  • Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji rozliczeniowych ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej z zatrudnieniem
    na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • Efektywna współpraca z zespołem kadr oraz oddziałami

Wymagania:

  • Praktycznej znajomości prawa pracy i przepisów kadrowo-płacowych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia min. średniego- preferowane wykształcenie kierunkowe
  • Praktycznej znajomości Płatnika
  • Znajomości systemu Enova -mile widziane
  • Znajomości MS Office
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Systematyczności, dokładności, terminowości
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie w agencji pracy tymczasowej będzie atutem

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w firmie z 18-letnim doświadczeniem w obszarze HR
  • Wdrożenie i przeszkolenie do wykonywania powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji poprzez pracę pełną wyzwań
  • Dynamiczne środowisko pracy, nie będziesz narzekać na nudę😊
  • Niekorporacyjną kulturę pracy
  • Kafeteryjny system benefitów pozapłacowych (w tym Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Atrakcyjną lokalizację, przy samej SKM (biurowiec Alchemia).
  • Pyszną kawę i herbatę😊
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Grupa Progres Sp. z o.o z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(malpka)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy