Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

aleja Grunwaldzka 472b

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze kadrowo – płacowej Klientów Rödl & Partner w szczególności:

  • sporządzanie list płac

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne u Klientów

  • pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON

  • sporządzanie dokumentów kadrowych

  • prowadzenie ewidencji nieobecności, urlopów, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • prowadzenie korespondencji z urzędami w sprawach pracowniczych

  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Klientów

  • wsparcie zespołu w realizacji zleceń dla Klienta

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem

  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel

  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w firmie outsourcingowej lub biurze rachunkowym

  • mile widziana znajomość obsługi programu Microsoft Dynamics AX People (Axapta)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę przy międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy

  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej

  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)

  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy