Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

PROKOREM sp. z o.o

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników wraz z archiwizacją dokumentacji

  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i pozostałych dokumentów zgodnie z przepisami kodeksu pracy (związanych z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy)

  • nadzór nad aktualnością szkoleń BHP oraz badań lekarskich; wystawienie skierowań na badania

  • wyliczanie podstaw urlopu wypoczynkowego

  • współpracę z kierownikami jednostek lokalnych w zakresie rozwiązywania bieżących spraw pracowniczych

  • wprowadzanie do systemów informatycznych danych osobowych i danych dotyczących ewidencji czasu pracy pracowników

  • wsparcie Działu Kadr w przygotowywaniu dokumentów, raportów, zestawień

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale kadr

  • znajomość prawa pracy

  • dobra organizacja pracy

  • terminowość

  • rzetelność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • umowa terminowa (na zastępstwo)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • praca od poniedziałku do piątku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.