Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

FTL S.A.O firmie

  • Klonowa 48
    Kajetany (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FTL S.A.

Klonowa 48

Kajetany (pow. pruszkowski)

FTL S.A. to producent części karoseryjnych i oświetlenia samochodowego.

OPIS STANOWISKA:

  1. Obsługa firmy w zakresie kadrowo-płacowym,
  2. Kontakt z pracownikami w zakresie spraw kadrowo-płacowych,
  3. Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników ( zakładanie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy),
  4. Ewidencja i rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, inne absencje),
  5. Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego COMARCH OPTIMA/PŁATNIK
  6. Naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,
  7. Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  8. Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PDOF oraz kontakt z urzędami, prowadzenie spraw związanych z ZUS, współpraca z Urzędami Skarbowymi,
  9. Prowadzenie i rozliczanie zajęć komorniczych i innych,
  10. Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  11. Wspieranie procesów rekrutacyjnych,
  12. Archiwizacja dokumentacji.

WYMAGANIA:

  1. Minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale płac i kadr,
  2. Praktyczna znajomość przepisów prawa z zakresu zagadnień: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, PFRON, GUS,
  3. Praktyczna znajomość zagadnień dot. rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, umiejętność prowadzenia dokumentacji pracowniczej,
  4. Znajomość programów kadrowo-płacowych (znajomość systemu Comarch ERP Optima mile widziana) oraz programu Płatnik,
  5. Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności Excel,
  6. Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych,
  7. Doskonała organizacja pracy i duża samodzielność,
  8. Obowiązkowość, dbałość o szczegóły, zdolności organizacyjne i konsekwencja,
  9. Chęć rozwoju w obszarze kadr i płac.

​​​​​​​OFERUJEMY:

  1. Stałe stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  3. Pracę od zaraz w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  4. Możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy.

Ogłoszenie archiwalne