Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Apteka SłonecznaO firmie

  • Saska, Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Apteka Słoneczna

Saska

Kraków

Apteka słoneczna to prężnie rozwijająca się polska sieć aptek. Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat, w tym czasie otworzyliśmy ponad 200 aptek i zatrudniamy około 3000 farmaceutów.  Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi i pełne zadowolenie pacjenta.

Biuro Aptek Słonecznych zatrudni
Młodszego Specjalistę ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem – umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu, aneksów, itp.
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących czasu pracy,
  • pilnowanie terminów szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • naliczanie list płac dla pracowników,
  • udzielanie informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych pracownikom,
  • archiwizacja akt osobowych,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • praktyka zawodowa lub doświadczenie w dziale kadr i płac,
  • znajomość programu Płatnik oraz Optima będzie dodatkowym, mocnym atutem,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • rzetelność i terminowość w działaniu,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • silna motywacja do pracy i zdobywania wiedzy zawodowej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy