Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Doradztwa Podatkowego Henryk Gurbiel Doradca Podatkowy nr wpisu 01472

     Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku działającą od ponad 25 lat.

    Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

     Opis stanowiska:

    • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy.
    • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych.
    • Weryfikacja zwolnień lekarskich, urlopów wypoczynkowych, rozliczania czasu pracy.
    • Przygotowywanie i kontrola dokumentów do wypłaty zasiłków.
    • Przygotowywanie i naliczanie list płac.
    • Pełna obsługa w zakresie terminowego zgłaszania i wyrejestrowywania z ubezpieczeń w ZUS.
    • Sporządzanie deklaracji ZUS oraz naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych.
    • Wyjaśnianie spraw dotyczących deklaracji złożonych w US i ZUS.
    • Realizowanie zajęć komorniczych.
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS oraz zestawień na potrzeby klientów.
    • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników.
    • Prace administracyjno-biurowe

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomiczne).
    • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość bieżących przepisów prawa pracy, ZUS, ustawy o pdof – warunek konieczny.
    • Znajomość programów OPTIMA - KADRY PŁACE, PŁATNIK – warunek konieczny.
    • Dobra znajomość środowiska MS Office.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Dobra organizacja pracy własnej.
    • Odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność.

     Oferujemy:

    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
    • Stabilność zatrudnienia.
    • Urozmaicony charakter zadań w zgranym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj teraz

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r o Ochronie danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).