Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Dowborczyków 30/34

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,

  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US,

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń płacowych,

  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich,

  • przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

  • ewidencja, nadzór i organizacja wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,

  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,

  • dobra znajomość programu PŁATNIK, Enova i Optima oraz pakietu MS Office w szczególności programu Excel.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • MultiSport

  • Świadczenia urlopowe

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji w języku polskim poprzez "Aplikuj"

2

Weryfikacja CV oraz kontakt tylko z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

4

Informacja o statusie rekrutacji - końcowa decyzja

PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy