Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

kaes.

  • Targowa 17, Malbork
    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

kaes.

Targowa 17

Malbork

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy (sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy),

  • monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich,

  • wsparcie kierownika i pracowników w zakresie prawa pracy,

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego Płatnik,

  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowych.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów oraz doskonała organizacja pracy,

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na postawie UoP,

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz jasne zasady premiowania,

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od ponad 13 lat,

  • dynamiczny rozwój zawodowy wynikający z rozwoju sieci,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, realny wpływ na rozwój organizacji,

  • nieformalny dress code, swobodna atmosfera wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów (kartę Edenred, pakiet medyczny Medicover i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

kaes.

kaes. polska firma, działająca na rynku odzieżowo - obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Asics, New Balance.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes. dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy